loading

لوازم یدکی چری

لوازم یدکی چری

امروزه علاوه بر فروش محصولات چری، شاهد فروش لوازم یدکی چری نیز در کشور هستیم. کشور چین در زمینه مونتاژ، تولید و ساخت شهرت فراوانی دارد و این کشور در صنعت خودرو سازی نیز توانسته خود را به جایگاه فوق العاده ای برساند.

یکی از مهم ترین شرکت های خودرو سازی کشور چین، شرکت چری اتومبیل است و برخی از محصولات و خودرو های این برند در کشور ما نیز به فروش می رسد و فروشگاه ها و شرکت های مختلفی هستند که وظیفه واردات یا تولید لوازم یدکی چری را برعهده دارند و برای انواع خودرو های شرکت چری در ایران قطعات و لوازم یدکی تولید می شود تا افرادی که از این برند خودرو خریداری کرده اند بتوانند به راحتی از خدمات پس از فروش برند چری استفاده کنند.

برند چری یک شرکت دولتی به شمار می آید و از نظر تولید اتومبیل در کشور چین، هفتمین شرکت بزرگ در زمینه خودرو سازی به حساب می آید.

معرفی برند چری

شرکت چری از سال ۱۹۹۷ فعالیت خود را به عنوان یک برند خودرو سازی آغاز کرد. مزیت رقابتی شرکت چری به نسبت سایر رقبا، چه در خاک چین و چه در سراسر جهان، قیمت ارزان محصولات این شرکت است.

به دلیل این ارزان قیمت بودن محصولات، شرکت چری توانسته بازار خود را در کشورهایی با شرایط خاص نظیر سوریه و عراق گسترش بدهد و از سال ۲۰۰۵ نیز چری وارد بازار روسیه شد و اولین خط تولید خود را در این کشور راه اندازی کرد.

لوازم یدکی چری

شرکت چری در ایران

چری کار خود را در سال ۲۰۰۳ در کشور ایران آغاز کرد اولین محصول تولید شده توسط چری و مدیران خودرو هاچ پک QQ3 بود که در سال ۲۰۰۶ وارد بازار شد. بعد از معرفی و تولید نام این خودرو تبدیل به ام وی ام ۱۱۰ شد و امروزه به عنوان یکی از کوچک ترین خودروهای مدرن جهان به حساب می آید.

پس از موفقیت خودرو و فروش لوازم یدکی چری در ایران، این برند اقدام به معرفی ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام ۵۵۰ به بازار ایران کرد. از مدل های جدید خودروهای شرکت چری که در حال حاضر در ایران به فروش می رسند می توان به مدل چری تیگو ۵، آریزو ۵ و تیگو ۷ اشاره کرد.

محصولات برند چری

کمپانی چری که با دسته بندی کلی محصولات خود آن ها را به سه گروه آریزو، تیگو و فول وین تقسیم بندی کرده است. خودروهای آریزو برند چری از کلاس اتومبیل های سدان به حساب می آیند. خودروهای کراس اوور تولید شده توسط چری با نام تیگو به بازار عرضه می شود و در نهایت خودروهای فول وین به عنوان اتومبیل های مقرون به صرفه و ارزان قیمت برند چری محسوب می شوند.

لوازم یدکی چری شامل جلو بندی

جلو بندی یک خودرو جز بخش های بسیار مهم به شمار می آید و محصولات برند چری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. جعبه فرمان، پلوس، چرخ جلو، کمک فنرهای جلو، قرقری فرمان، میل موج گیر و… جز لوازم یدکی جلو بندی محصولات چری به حساب می آید که شما در صورت بروز مشکل برای هر یک از این قطعات باید با خریداری یک قطعه اصل، آن را جایگزین قطعه خراب شده کنید تا بتوانید به خوبی از خودرو خود استفاده کنید.

لوازم یدکی چری

قطعات چری شامل بدنه

بدنه محصولات این برند نیز نیاز به قطعات خاصی دارند که اگر بخواهیم به برخی از لوازم یدکی چری در بخش بدنه اشاره کنیم می توان به سپر، گلگیر، آیینه بغل، درب ها، براکت سپر، چراغ ها و… اشاره کرد که تمامی این لوازم یدکی چری در صورت بروز مشکل باید با قطعات اصل جایگزین شوند.

لوازم یدکی چری شامل موتور خودرو

موتور اتومبیل های چری شامل قطعات میل لنگ، وایر، کوئل، سیلندر، فیلتر روغن، فیلتر هوا، تسمه های مختلف، میل سوپاپ و… می شوند. بی شک موتور یک خودرو از مهم ترین بخش های آن به حساب می آید و قلب تپنده یک اتومبیل موتور آن می باشد. با توجه به اهمیت این بخش در صورتی که می خواهید برای موتور خود لوازم یدکی بخرید توجه کنید که محصولات تقلبی نخرید.

قطعات یدکی چری جانبی

با توجه به نوع خودرو شما و مدل آن ممکن است هر یک از اتومبیل های تولید شده توسط برند چری آپشن ها و امکانات مختلفی داشته باشند که با توجه به این آپشن ها لوازم یدکی چری شما ممکن است متفاوت باشد و باید با توجه به مدل خودرو خود لوازم یدکی جانبی آن را بخرید.

با توجه به محبوبیت محصولات برند چری در کشور ما نیاز است تا در بخش لوازم یدکی از محصولات با کیفیت برای خودروهای چری استفاده کرد تا در طولانی مدت دچار مشکلات گوناگون نشوید.برای تهیه ی بهترین قطعات یدکی چری با تلفن های  ۳۳۹۶۱۹۵۵-۰۲۱ و ۳۳۹۸۰۲۴۰-۰۲۱ با دفتر مرکزی سامکو تماس بگیرید.